Titles you rated
xXx: Return of Xander CageRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5