Titles you rated
Seven First KissesRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0