Movies
Ratings
16
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0