Movies
Ratings
666- The ScamRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5