Titles you rated
Shoujiki FudousanRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
She Would Never KnowRated ★ 2.0
Oh My LadylordRated ★ 2.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5