Series
Ratings
32
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5