Movies
Ratings
1004
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 1.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
The Wedding BanquetRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
PolarRated ★ 1.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 1.0
ElioRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0