Movies
Ratings
38
Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
In Love and the WarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0