Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.5
Free BirdsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0