Titles you rated
When I Turned NineRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0