Movies
Ratings
79
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5