Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 5.0
FatalRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.5- 극장판 안녕 자두야Rated ★ 2.0
Pororo To The Cookie CastleRated ★ 3.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 3.5