Titles you rated
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0