Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0