Movies
Ratings
74
The Legend of TarzanRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5