Series
Ratings
145
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 4.0
RobberRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
I Believe in LoveRated ★ 3.5- Late BlossomRated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Bomi's RoomRated ★ 3.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
Rascal SonsRated ★ 4.0