Movies
Ratings
75
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5