Titles you rated
FightingRated ★ 1.5
Magic Mike XXLRated ★ 2.5
A Guide To Recognizing Your SaintsRated ★ 2.5
Side EffectsRated ★ 1.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5