Movies
Ratings
323
NightcrawlerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0