Titles you rated
Young SheldonRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0