Movies
Ratings
466
ScreamRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
SmallfootRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
SplinterRated ★ 0.5
Risky BusinessRated ★ 4.0