Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.5
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0