Movies
Ratings
326
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0