Series
Ratings
71
BarakamonRated ★ 2.5- 한국기행 - 맛나다, 떡Rated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5- The ParadiseRated ★ 3.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
CranfordRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Princess JellyfishRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 4.0