Titles you rated
 Paranormal ActivityRated ★ 3.5 Paranormal ActivityRated ★ 3.5
 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5 The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
 The Jungle BookRated ★ 3.0 The Jungle BookRated ★ 3.0
 The Great GatsbyRated ★ 3.5 The Great GatsbyRated ★ 3.5
 CarolRated ★ 2.5 CarolRated ★ 2.5
 Spirited AwayRated ★ 4.5 Spirited AwayRated ★ 4.5
 HerRated ★ 3.0 HerRated ★ 3.0
 Life of PiRated ★ 4.5 Life of PiRated ★ 4.5
 TwentyRated ★ 4.0 TwentyRated ★ 4.0
 King and the ClownRated ★ 4.5 King and the ClownRated ★ 4.5
 SilencedRated ★ 4.0 SilencedRated ★ 4.0
 Ode to My FatherRated ★ 3.5 Ode to My FatherRated ★ 3.5
 The Face ReaderRated ★ 4.5 The Face ReaderRated ★ 4.5
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
 Inside MenRated ★ 4.5 Inside MenRated ★ 4.5
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
 The WailingRated ★ 3.5 The WailingRated ★ 3.5
 Begin AgainRated ★ 2.0 Begin AgainRated ★ 2.0
 Shutter IslandRated ★ 4.0 Shutter IslandRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 3.0 SunnyRated ★ 3.0