Titles you rated
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
 Dear My FriendsRated ★ 4.5 Dear My FriendsRated ★ 4.5
 RememberRated ★ 2.5 RememberRated ★ 2.5
 The HeirsRated ★ 3.5 The HeirsRated ★ 3.5
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 Cheese in the TrapRated ★ 2.0 Cheese in the TrapRated ★ 2.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
 My Love From Another StarRated ★ 3.5 My Love From Another StarRated ★ 3.5
 She Was PrettyRated ★ 3.5 She Was PrettyRated ★ 3.5
 Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0 Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
 HealerRated ★ 4.5 HealerRated ★ 4.5
 Secret GardenRated ★ 4.5 Secret GardenRated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 3.5 Incomplete LifeRated ★ 3.5
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
 Nodame CantabileRated ★ 4.0 Nodame CantabileRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 4.5 Reply 1988Rated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 2.5 The ProducersRated ★ 2.5