Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0