Series
Ratings
16
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 1.5
School 2013Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0