Titles you rated
August RushRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0