Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0