Movies
Ratings
58
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0