Titles you rated
Witch HuntRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 2.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0