Titles you rated
Padam PadamRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5