Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
RanRated ★ 5.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0