Movies
Ratings
571
LifeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0