Titles you rated
My♡PuppyRated ★ 3.0
ChampionsRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5