Series
Ratings
14- 14 Year Old MotherRated ★ 3.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.5
Odd Family 11Rated ★ 2.5
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0- 강철의 여자 시즌 1Rated ★ 2.5
- 電車男 DELUXE ~最後の聖戦~Rated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.5- Unfair the Special: Double Meaning -A Chain Reaction-Rated ★ 5.0
- Unfair the special Double MeaningRated ★ 5.0
- Unfair the special Code BreakingRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 5.0