Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
April FoolsRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
A Bolt from the BlueRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0