Titles you rated
He Is Always ThereRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
S: The Last PolicemanRated ★ 2.5
Barrier MasterRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 3.5
- Basically NiceRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Marumo's StoryRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0