Movies
Ratings
420
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- Tales of the UnusualRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0