Movies
Ratings
296
Finding Mr. RightRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
OculusRated ★ 1.5
SpeedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0