Movies
Ratings
585
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5