Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0