Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm Street: The Dream ChildRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0