Series
Ratings
79
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 2.0- KakeguruiRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5