Series
Ratings
27
ChernobylRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0