Movies
Ratings
22
WhiplashRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0