Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Executive DecisionRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
TorqueRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0