Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0