Titles you rated
Ant-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0